הכנת תכנית אסטרטגיה שיווקית eBook סודות השיווק הבינ"ל - הורד

אנחנו עוזרים לחברות הייטק וסטרטאפים בתחום ה B2B לחדור לשווקים בינלאומיים ולהתחרות בהצלחה בחברות גלובליות

Global B2B Marketing & Sales
BEAM GLOBAL

מי אנחנו?

Beam Global מתמחה בשיווק, מכירות ופיתוח עסקי בינלאומי עבור חברות היי טק, תוכנה וסטרטאפים קטנים ובינוניים ובלתי ידועים בתחום ה B2B, העושים את צעדיהם הראשונים או המחפשים להתרחב בזירה הגלובלית.

אנחנו נבנה ונתאים עבורך אסטרטגיה שיווקית ותוכנית שיווקית B2B, שיאפשרו לך להתרחב גלובלית ולהתחרות בהצלחה בחברות בינלאומיות מבוססות.

השירותים שלנו

Beam Global  עוזרת לך להקרין תדמית של שחקן בינלאומי וממצבת אותך כחברה מקצועית ומבטיחה עם פוטנציאל להפוך למובילה בתחומה.

 

ע”י יישום סדרת צעדים, שיעילותם הוכחה, וכחלק מאסטרטגיה, תכנית שיווקית ותהליכי מכירה B2B בינלאומיים חכמים, אנו נעזור לך בפריצה לשווקים חדשים, מציאת מפיצים מובילים וננחה אותך ונוציא אל הפועל את המכירות הראשונות שלך.

אסטרטגיה שיווקית והכנת תכנית שיווקית

הבנת מאפייני העסק והמוצר או השרות שלך, שווקי היעד בחו”ל, מגמות בענף שלך ופעילות המתחרים, יסיעו לך לתכנן ולתקצב את מאמצי השיווק B2B שלך ולהגיע ללקוחותיך הפוטנציאלים באפקטיביות ותוך קיצור ה time-to-market . צעדים אלו הם המפתח להצלחה באי ודאות של השווקים הבינ”ל.קרא עוד »

הכנת תשתית שיווק ומכירות B2B בינ``ל

להתחרות בחברות ענק בינלאומיות, בעלות משאבים ותקציבי שיווק ומכירות גדולים, זה מהלך מאתגר. משום כך, על חברה קטנה שרוצה לקבל חשיפה בינ”ל ולהקרין פרופיל של חברה גלובלית, ראשית לתכנן ולהוציא אל הפועל תשתית שיווק מקיפה.קרא עוד »

פריצה לשווקים הבינלאומיים עם מנהל מכירות במיקור חוץ

במכירות בינ”ל בתחום ה B2B הפקטור החשוב ביותר להצלחה הוא שיהיו לך לקוחות ראשונים בחו”ל שימליצו על מוצרך ושרותיך.קרא עוד »

איתור ובחירת ערוצי הפצה ומפיצים

בניהול מכירות בחו”ל רבות מחברות ה B2B צריכות לפתח צינורות הפצה באמצעות מפיצים, שותפים עסקיים אסטרטגיים או ערוצי הפצה אחרים. איתור מפיצים בעלי מוניטין בענף שלך והמתאימים ביותר לחברה שלך, הכרת צרכיהם והאינטרסים שלהם ומינוף ניסיונם לצרכיך, הוא צעד חיוני לביסוס ההצלחה שלך במכירות הבינ”ל.קרא עוד »

תכנית עסקית בינ``ל לסטרטאפים וחברות תוכנה B2B

אנו בונים תכנית עסקית עבור יזמים, סטרטאפים וחברות תוכנה B2B המתכננים כניסה שיטתית לשוק הבינלאומי, לפתח מוצר חדש, כניסה לענף או תחום חדש, מהלך שיווקי אסטרטגי חדש או חברות העוברות משבר או סטגנציה במכירות.

קרא עוד »

מימון פעילויותיך הבינלאומיות

השגת מימון בין ממקורות ממשלתיים או ממשקיעים פרטיים, הינה לרב בלתי נמנעת בחברות המתחילות לבסס פעילות בינ”ל וזקוקות למשאבים כדי להפוך לשחקן גלובלי. על כן, חשוב לא רק להעריך את היקף ההשקעה הנדרשת למימוש תכניותיך אלא גם לפעול להשגת המימון המתאים.קרא עוד »

איתור חברות טכנולוגיות וסטרטאפים ישראלים

ידועה בכינוי “מדינת הסטרטאפ”, ישראל היא בית גידול לחדשנות טכנולוגית בעלת אופי המכונה disruptive ושחברות גלובליות השקיעו בה מיליארדים. אם אתה מייצג גורם חיצוני המעוניין להתחבר למאגר בלתי נדלה זה של כישרונות מקומיים וחדשנות טכנולוגית, צור קשר עם מומחה הבקיא בסביבה העסקית של החברות הטכנולוגיות הישראליות.קרא עוד »
0
שנות נסיון
0
תכניות שיווק
0
מפיצים שאותרו
0
מדינות מכוסות

 

מה לקוחות אומרים עלינו

מבין לקוחותינו